Alarm Sistemleri

Ev ve işyerlerinizin güvenliğini NEUTRON ürünleriyle sağlıyoruz.

Alarm Sistemleri

Ev ve işyerlerinizin güvenliğini NEUTRON ürünleriyle sağlıyoruz. Aidat ödemeden uygun maliyetli ve pratik çözümlerle yaşam alanlarınızı güvenlik altına almayı amaçlıyoruz.

Evinizi ve işyerinizi dilediğiniz yerden izleyin, alarmınızı istediğiniz yerden kurun

Alarmı kurmayı unuttuğunuzda telaşa kapılmayın, Neutron Pro ile tek tuşla alarmınızı devreye alabirsiniz. Apple Store ya da Google Play'den indirebileceğiniz Neutron Alarm Pro ile dilediğiniz yerden alarm sisteminize müdahele edebilirsiniz. Hırsız, yangın, acil sağlık ve su baskını gibi olaylardan sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz herşeyi korumak için NEUTRON ALARM yeterlidir.

"Neutron Alarm" mobil uygulamasında 512 tane olayın Log kaydına erişebilirsiniz. Bu sayede her olaydan haberdar olursunuz. Herhangi bir bağlantı kopma sorununda, bağlantı tekrar düzeldiği zaman sistem bütün Log kayıtlarını hem alarm merkezine hemde mobil uygulamanıza saat ve tarih sıralamasına göre işler.

Neutron Alarm Akıllı Ev Yönetimi ile Eviniz Daima Kontrol Altında

"Neutron Alarm" mobil uygulaması ile Neutron Smart Home ve Hırsız Alarm panelinden 16 adet elektronik cihazı Sisteme entegre olan akıllı anahtar ve  akıllı prizler ile anında aç / kapat yapabilirsiniz. Bu sayede gaz ve su vana kontrolü, aydınlanma kontrolü gibi işlemler mesafe tanımaksızın kontrolünüzde kalmaktadır.

Türkiye'de Bir İlk: Alarm Sistemine Entegre Kamera

Dünyada bir ilk olarak sisteme entegre kamera sayesinde alarm anında fotoğraf, video ve canlı görüntüleri akıllı cihazınızdan izleyebilirsiniz. Çift yönlü ses iletimi sayesinde olay noktasına ses gönderebilir ve ses dinleyebilirsiniz.

NEUTRON markalı yeni nesil akllı alarm sistemi hakkında bilgi almak ve keşif talebinde bulunmak isterseniz hemen iletişime geçin.

Keşif talebinde bulunun