PRATEK HAKKINDA

Pratek - Pratik Teknoloji

PRATEK HAKKINDA

2007 yılında bilişim sektörüne, müşterileri için "Pratik Teknoloji" sloganıyla giriş yapan Pratek Bilişim, kuruluşundan bu yana edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşmayı esas alır.

Araç takip sistemi, bilgisayar donanımı satışı, teknik servis ve web tasarımı - kodlaması hizmetleriyle faaliyetine başlayan Pratek Bilişim, güvenlik teknolojileri, ağ yapılandırması yedekleme ve depolama sistemleri alanlarında da Türkiye'nin önde gelen markalarıyla çalışarak teknoloji ile ilgili ihtiyaçlarınızı tam olarak gidermeye devam etmektedir.

Özellikle KOBİ'lerin uygun teknolojiyi uygun maliyetle edinmesi adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün kendi birikimini arttırıp bu birikimi müşterilerine aktarmayı amaçlayan Pratek Bilişim müşterileri için teknolojiyi pratikleştirmeye devam ediyor. Teknoloji alanında samimi bir partner ararsanız Pratek hizmetinizdedir. 

Pratek Bilişim, 2007 yılında müşterileri için "Pratik Teknoloji" sloganıyla adım attığı bilişim sektöründeki yürüyüşüne yeni faaliyet alanlarıyla devam ediyor.

İLETİŞİM KURUN